Autosklo Pilkington Ostrava - tónování autoskel

Výměna čelního skla Ostrava

Provádíme tónování autoskel atestovanými fólieni GLOBAL WINDOWS FILMS.


TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL
Článek si můžete nechat přečíst.

Společnost Global Window Films je celosvětovým leaderem ve výrobě širokého spektra prémiových fólií pro komerční budovy, domy a automobily. Jako jediná společnost vyrábí vlastními silami sama každou část ze své produktové řady.

Autofólie Global Window Films jsou optimálním řešením pro každého uživatele, který požaduje tónovaná skla té nejvyšší kategorie, které pomáhají chránit interiér a kožené materiály před blednutím a poškozením od slunečního záření.

Výhody tónovaných skel:

- ochrana interiéru před slunečním zářením
- mechanická ochrana interiéru při rozbití okna
- snížení letního přehřívání interiéru vozu
- omezení viditelnosti dovnitř vozidla
- individuální vzhled automobilu
- ochrana před UV paprsky

Tónovací fólie Global Charcoal HP (High Performance)

Profesionálně metalizovaná fólie poskytuje maximální tepelné stínění a estetický vzhled. Tyto fólie jsou barevně stálé s poskytnutím doživotní záruky funkčnosti. K dispozici jsou v propustnostech 5%, 10%, 20%, 40% a 50%.

Autofólie Global jsou tvořeny patentovanými technologiemi a postupy výroby „Antistatic” a „Supershrink”, které zabezpečují optimální možnosti instalace - tvarovatelností fólie a antistatickými účinky v kritických fázích aplikace. Všechny fólie jsou atestovány a schváleny Ministerstvem dopravy ČR.


V případě zájmu, nebo dotazů nás kontaktujte na
tel. čísle: +420 603 429 998 nebo prostřednictvím emailového formuláře za následujícím odkazem.

BEZ MÁLA 30 LET

Výměně autoskel a servisu v oblasti autoskel se věnujeme od roku 1993. Za dobu téměř 30 let praxe jsme nasbírali mnoho zkušenosti, které zůročujeme v kvalitě námi provedených servisů.
Zatmavení skel
POLITIKA KVALITY

Jsme držitelem všech potřebných oprávnění a certifikátů pro námi provozované činnosti a splňuji všechny normy a standardy Evropské Unie.